4 powody, dla których warto mieć basen w ogrodzie

Przez bardzo długi czas basen w ogrodzie kojarzył się z luksusem, na który pozwolić sobie mogą tylko nieliczni. Obecnie dzięki basenom przenośnym takie udogodnienie dostępne jest praktycznie dla wszystkich właścicieli jednorodzinnych posesji i rekreacyjnych działek.

Różnorodność ofert

Przenośne baseny ogrodowe dostępne są jako modele dmuchane, rozporowe i stelażowe. Występują w rozmaitych rozmiarach i kształtach, w związku z czym można je dostosować do indywidualnych potrzeb oraz finansowych możliwości. Najtańsze są dmuchane baseny ogrodowe, jednak z uwagi na ograniczoną wielkość nadają się tylko dla małych dzieci. Z myślą o całej rodzinie najlepiej zaopatrzyć się w basen ogrodowy rozporowy lub stelażowy, biorąc poprawkę na to, że modle stelażowe wymagają sporo miejsca i odpowiedniego przygotowania terenu.

Atrakcyjne ceny

Zakup przenośnego ogrodu do basenu to znacznie mniejszy wydatek niż budowa tradycyjnego basenu murowanego, która jest bardzo drogą i czasochłonną inwestycją. To, ile kosztuje basen ogrodowy, zależy głównie od jego rodzaju i rozmiaru – w sklepie S-MUMO cenowa rozpiętość jest duża, więc nietrudno wybrać coś dla siebie. Najwięcej trzeba zapłacić za baseny stelażowe, ale z racji na ich bardzo wysoką funkcjonalność jest to rozwiązanie, które warto mieć na względzie.

Sposób na relaks we własnym ogrodzie

Kolejną przesłanką, dla której opłaca się zaopatrzyć w baseny ogrodowe, jest możliwość zorganizowania sfery wypoczynkowej we własnym ogrodzie – w spokojnej atmosferze, z zapewnioną prywatnością i bez konieczności korzystania z publicznych basenów. Zbiornik w ogrodzie dostępny jest przez cały sezon o dowolnej porze – przy sprzyjającej pogodzie można się w nim relaksować bez ograniczeń.

Zabawa dla dzieci i dorosłych

Nie wolno zapomnieć o tym, że baseny ogrodowe to świetna zabawa dla wszystkich członków rodziny. Czas spędzony wspólnie jest bezcenny – dzięki temu powstaje wiele miłych wspomnień, do których każdy lubi wracać. Jest to też świetny pretekst, aby zaprosić znajomych np. na grilla i dobrze się bawić.

Dodaj komentarz