GreenGallery.pl

Dom i ogród, praktyczne porady

Broker usług kurierskich – wygoda i tańsze koszty

Broker usług kurierskich – wygoda i tańsze koszty

Dzięki brokerowi usług kurierskich wysyłanie paczek jeszcze nigdy nie było takie łatwe i tanie. Korzystając z niego zapewniamy sobie o wiele niższe ceny niż bezpośrednio u przewoźnika. Broker usług kurierskich pozwala zaoszczędzić także sporo czasu i oferować będzie dostawy międzynarodowe oraz pobraniowe. Brokerzy współpracują z wieloma firmami kurierskimi, a wymienić można: DHL, FedEx, DPD, InPost i kilka innych.

Kurier online – wygoda i wysoka jakość usług

Broker usług kurierskich negocjuje z wieloma firmami przewozowymi przystępne ceny dla wszystkich osób wybierających usługi, bez względu na ilość zleceń. Dlatego jeśli interesują nas najtańsze przesyłki kurierskie to najlepiej postawić na brokera online, który oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych, a także biznesowych. Niskie ceny dostawy towaru to priorytet dla każdego klienta sklepów internetowych. Z usług możemy skorzystać o dowolnej porze, a tanie paczki są nadawane online, za pośrednictwem formularzy zamieszczonych na stronie Internetowej. W Polsce mamy obecnie wiele firm, które zajmują się dostawą towarów. Jednakże zbyt wielki wybór utrudnia nieco znalezienie optymalnych ofert, zwłaszcza w przypadku, gdy chcemy odwiedzić strony wszystkich popularniejszych przewoźników. Warto podkreślić, że wysyłka paczek kurierem nie musi od razu zajmować nam wiele czasu, musimy jedynie zdecydować się na usługi brokera. U niego z łatwością sprawdzimy wszelkie propozycje popularnych przewoźników, którzy będą spełniać najważniejsze kryteria. Warto dodać, że broker usług kurierskich zapewnia tanie przesyłki bez zbędnych formalności. Nawet jeżeli prowadzimy firmę i potrzebujemy faktury na nasze usługi, nie musimy od razu podpisywać żadnych wiążących umów. Broker zapewni wszystkim klientom elastyczne warunki podjęcia współpracy. Nie musimy nawet rejestrować konta, by nadać przesyłką kurierską. Warto też wspomnieć o opcji za pobraniem, która jest możliwa również dla adresatów mieszkających poza granicami naszego kraju. Cena takich przesyłek jest tylko trochę większa od zwykłych, dlatego z pewnością będziemy z niej usatysfakcjonowani. Pieniądze otrzymane od odbiorców zostaną nam przesłane na podany numer konta bankowego w ciągu kilku dni.

Tanie przesyłki kurierskie

Za pośrednictwem brokera wybrani kurierzy dostarczą nam tanią przesyłkę o dowolnych gabarytach. Warto przeanalizować kilka opcji do wyboru, co pozwoli nam łatwiej dostosować usługę do wymiarów wysyłanych paczek. W formularzu do dyspozycji powinno być kilka wariantów. Standardowe paczki kurierskie to najpopularniejsze opcje wśród klientów. Możemy je wybrać w przypadku większości towarów o standardowej wadze oraz gabarytach. Na większą uwagę zasługują oferty od firmy InPost, która oferuje nadanie oraz odbiór paczki kurierskiej bardzo tanio, za pośrednictwem paczkomatu. Przewoźnik posiada w ofercie około siedem tysięcy punktów zlokalizowanych także w mniejszych miejscowościach. Do skrytki mieszczą się paczki o wymiarach nie większych niż 41 x 38 x 64 cm i o wadze do 25 kg. Na potrzeby większych paczek wartymi polecania są przesyłki paletowe umieszczane na specjalnych, drewnianych stelażach. Standardowe palety mają wymiary 120 x 80 cm, jednakże możemy nadać dowolną ilość przesyłek, w zależności od potrzeby. Ta opcja sprawdza się bardzo do celów biznesowych, na przykład jeżeli zajmujemy się sprzedażą sprzętu AGD bądź RTV. Warto też wspomnieć o opcji przesyłek gabarytowych realizowanych przez firmę AmbroExpress.

Udostępnij