Czy warto zdecydować się na oświetlenie do firmy Nowodvorski?

Czy warto zdecydować się na oświetlenie do firmy Nowodvorski?

Oświetlenie odgrywa coraz większą rolę w aranżacji współczesnych wnętrz mieszkalnych. W wielu wnętrzach rezygnuje się z centralnego oświetlenia sufitowego, zastępując je oświetleniem punktowym, niekiedy również sufitowym, ale uzupełnionym dodatkowymi lampami ściennymi i stojącymi. Producenci oświetlenia, tacy jak firma Nowodvorski, starają się podążać za nowymi trendami, produkując lampy wielu kategorii, w różnych stylach wykonania. O czym pamiętać, wybierając nowe lampy do domu?

Nowoczesny design w przystępnej cenie

W dążeniu do oryginalności chętnie sięgamy po przedmioty nietuzinkowe, wyróżniające się oryginalną formą, trafnie wpisujące się w specyficzny charakter wielu współczesnych, modnych aranżacji. Firma Nowodvorski od początku swojej historii starała się podążać za rynkowymi trendami, a po części również je kształtować. W ofercie firmy znajdziemy dzisiaj kilkadziesiąt serii lamp różnych kategorii, dedykowanych współczesnym aranżacjom, dobrze wpisujących się w specyfikę stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, holenderskiego, vintage, glamour, nowojorskiego, modern czy loftowego. To lampy sufitowe, wiszące, ścienne, stojące i wpuszczane w tynk. To także nowoczesne systemy szynowe i przeznaczone do samodzielnego projektowanie systemy oświetleniowe, takie jak Cameleon. W przypadku firmy Nowodvorski ich największą zaletą jest korzystny stosunek ceny do wyglądu i jakości wykonania. To lampy tanie, zwłaszcza jeśli zestawimy je z designerskimi lampami pochodzącymi od zagranicznych projektantów.

Różnorodność oświetlenia – lampy do wnętrza i ogrodu

Jedną z największych zalet oferty Nowodvorski jest jej niezwykłe zróżnicowanie. Dzięki temu osoby urządzając wnętrze mieszkania, mogą wyposażyć każde z domowych pomieszczeń (salon, jadalnię, sypialnię, pokój dziecięcy, łazienkę i kuchnię) w lampy o podobnej charakterystyce, w porównywalnym stylu i jakości wykonania. W ten sposób tworzymy spójną aranżację przestrzenną, która zachwyca oryginalnością i zgodnością zastosowanych form.

Co ważne, firma Nowodvorski ma w swojej ofercie zarówno lampy do wnętrz, jak i lampy przystosowane do montażu na zewnątrz, przeznaczone do oświetlania elewacji budynków, podjazdów, tarasów, balkonów, elementów małej architektury ogrodowej i zieleni. Dzięki temu oświetlenie domu i ogrodu może być bardziej spójne, utrzymane w podobnej, jeśli nie identycznej konwencji. To bardzo przydatne, zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach, gdzie dekoracyjność przedmiotów wynika nie z bogatych zdobień, ale ich jednolitej, najczęściej oszczędnej formy i uproszczonych kształtów.

Udostępnij