GreenGallery.pl

Dom i ogród, praktyczne porady

Idealny plac zabaw dla dzieci

Idealny plac zabaw dla dzieci

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale często o wyborze miejsca zamieszkania przez młode osoby decyduje infrastruktura osiedla, a szczególnie place zabaw dla dzieci. Dlatego deweloperzy, którzy walczą między sobą o pozyskanie klientów, coraz częściej muszą zwracać uwagę na zapewnienie odpowiednio dużej, bezpiecznej i jakościowo bardzo dobrej infrastruktury do spędzania wolnego czasu przez dzieci.

Jaki powinien być idealny plac zabaw dla dzieci?

Idealny plac zabaw dla dzieci przede wszystkim powinien być bezpieczny. Nie ma nic gorszego, niż miejsce zabaw, które może stwarzać potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia dzieci. Dlatego konstrukcje powinny być wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dopasowane do wieku dzieci, dla których będą przeznaczone.

Druga sprawa to atrakcyjność. Plac zabaw powinien zachęcać dzieci do aktywności, rozwijać ich motorykę i sprawność oraz pomagać rozwijać wyobraźnię. Dobrze zorganizowany plac zabaw to taki, do którego dziecko chce wracać.

Na koniec należy pamiętać o wysokiej trwałości, jaką powinien charakteryzować się dobry plac zabaw. Jak wiadomo będzie on narażony na działanie czynników atmosferycznych przez cały rok, w związku z tym powinien posiadać wszelkie zabezpieczenia i powłoki chroniące go przed ich szkodliwym działaniem.

Sprawdzony producent placów zabaw

Jak już wspomniano, bezpieczeństwo, szczególnie dzieci, to podstawa, więc przy wyborze producenta placu zabaw warto skorzystać z oferty doświadczonych firm. Firma Avis, której ofertę znajdziemy na stronie internetowej https://www.avisplacezabaw.pl/ to zdecydowanie firma godna zaufania. Dwudziestoletnie doświadczenie firmy oraz tysiące zrealizowanych zamówień na terenie Polski i Europy to najlepszy dowód na profesjonalizm tej firmy. Wszystkie produkty oraz materiały używane przez firmę posiadają stosowne certyfikaty, deklaracje zgodności oraz niezbędne atesty.

W bogatej ofercie firmy Avis znajduje się wszystko, co do budowy placu zabaw potrzebne, między innymi:

  • zestawy metalowe i drewniane
  • siłownie
  • huśtawki i zjeżdżalnie
  • mała architektura (ławki, kosze, stojaki)
  • karuzele, trampoliny, piaskownice itp.

Warto zwrócić uwagę, że producent placów zabaw Avis oferuje swoim klientom, na terenie całej Polski, darmową usługę transportu i montażu zakupionych produktów, a na swój asortyment udziela gwarancji na 36 miesięcy.

Należy także zaznaczyć, że nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra, jaką posiada firma, to gwarancja wysokiej jakości oferowanych produktów i usług.

Udostępnij