Jak utrzymywać porządek w salonie?

Twój salon jest jednym z najczęściej używanych pomieszczeń w Twoim domu. Aby zachować schludny wygląd, ważne jest, aby powierzchnie były uporządkowane i niezatłoczone. Zacznij od zorganizowania razem podobnych przedmiotów, takich jak zebranie pilotów, dodatkowych koców lub poduszek we własnych przestrzeniach. Oto kilka rozwiązań do przechowywania, które mogą pomóc w oddzieleniu tych przedmiotów i uporządkowaniu salonu:

Stoły do ​​przechowywania

Wybierz stolik kawowy lub stolik boczny z miejscem do przechowywania. Wielofunkcyjne stoliki kawowe i stoliki boczne mają kosze i półki, dzięki czemu można łatwo schować bałagan i rzadko używane przedmioty. Te stoły mogą również wyświetlać funkcjonalne dekoracje, takie jak książki, podstawki i świece.

Porządek w salonie – kufry

Kufry akcentujące to ozdobne kufry do przechowywania, które można wykorzystać do przechowywania dodatkowych koców, poduszek, pościeli i innych. Umieść swój akcentujący kufer w zacisznym rogu, ale wystarczająco blisko sofy, aby podczas wylegiwania się łatwo było złapać dodatkowe koce. Lub umieść go z przodu i pośrodku, aby użyć go jako wyjątkowego stolika kawowego.

Tace na stolik kawowy

Utrzymuj porządek na powierzchni dzięki tacom na stolik kawowy. Są to tace, które znajdują się na stole do kawy, aby stworzyć dodatkową warstwę powierzchni. Ułóż małe przedmioty w tacy, takie jak podstawki, piloty elektroniczne, a nawet okulary do czytania. Dodaj wazon z kwiatami na środku, aby uzyskać dekoracyjny akcent. Jeśli chcesz oczyścić powierzchnię, aby postawić stopy lub wyłożyć jedzenie, po prostu wyjmij tackę i ciesz się otwartą przestrzenią.

Stojaki na telewizor

Nie zapomnij o podstawce pod telewizor, niezbędnej w każdej przestrzeni rozrywki rodzinnej. Wybierz stojak telewizyjny z otwartymi lub zamkniętymi półkami, w zależności od tego, czy chcesz mieć widoczne, czy ukryte miejsce do przechowywania. Szuflady stojaka na telewizor mogą służyć do przechowywania niezbędnych przedmiotów, takich jak dodatkowe baterie do pilota, przedmioty do gier, filmy i dodatkowe ładowarki do telefonów. Możesz użyć koszy i pojemników w szufladach, aby posortować te przedmioty. Więcej porad na temat przechowywania znajdziesz na Steelodesign.pl.

Dodaj komentarz