Jaką wannę akrylową Koło wybrać?

Jaką wannę akrylową Koło wybrać?

Pomimo sporej popularności kabin prysznicowych, wciąż dużym zainteresowaniem cieszą się wanny. To bowiem właśnie one są synonimem relaksu, namiastką SPA. Nie są to też produkty, które nadają się wyłącznie do dużych łazienek, ponieważ producenci wprowadzają na rynek co rusz produkty kompaktowe, które sprawdzą się także w niewielkich czy nieustawnych wnętrzach. Jednymi z lepszych według ekspertów, projektantów wnętrz czy klientów indywidualnych są wanny Koło. Modele te bowiem są połączeniem wysokiej jakości wykonania oraz ciekawej estetyki.

Wanny akrylowe Koło znajdują się między innymi w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl. Produkty, które zostały wykonane z dobrej jakości akrylu posiadają wiele zalet. Przede wszystkim sam akryl jest materiałem ciepłym, tym samym woda w tego typu wannie szybko się nie wystudzi. Poza tym wanny akrylowe Koło są gładkie, czyszczenie ich jest bezproblemowe, materiał posiada także właściwości antyseptyczne oraz jest lekki, co nie jest bez znaczenia w przypadku transportu czy montażu wanny.

Wanna Koło Super i wanna Koło Opal Plus w atrakcyjnych cenach!

Wanny Koło, które znajdują się na rynku różnią się między sobą nie tylko ogólnym designem, kształtem czy rozmiarem, ale także i stylem wykonania. Jednymi z tych, które cieszą się sporym zainteresowaniem są wanny Koło Super, a także i wanna Koło Opal Plus. Modele te ze względu na swoją estetykę idealnie wpisują się w wiele współczesnych łazienkowych aranżacji.

Wymienione wanny Koło, zostały wykonane ze specjalnego rodzaju akrylu Lucite. Jest on wyjątkowo odporny na zarysowania, poza tym lekki i wytrzymały. Zastosowanie tego materiału sprawia, że ścianki wanny mogą być cieńsze – co ma wpływ na ich estetykę. Wanna Koło Opal Plus sprzedawana jest w zestawie razem z zestawem montażowym oraz nogami. Modele te zostały wyprofilowane w taki sposób, by użytkowanie ich było jak najbardziej komfortowe. Wspomniane modele dostępne są w wielu wariantach rozmiarowych, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wielkości łazienki.

Popularne wanny Koło Perfect oraz wanny Koło Rekord!

Nowoczesna łazienka zazwyczaj kojarzona jest z kabiną prysznicową. Okazuje się jednak, że coraz częściej projektanci wnętrz wykorzystują w tego typu aranżacjach wanny. Dobrze dobrana wanna nie tylko wpisze się w charakter wnętrz, to jeszcze będzie jego ozdoba i funkcjonalnym elelemtem wyposażenia. Jednymi z modeli, które są chętnie wykorzystywane do modernistycznych aranżacji, są wanny Koło Perfect, a także i wanna Koło Rekord. Modele te zachwycają swoim designem, prostota oraz dopracowanym w najmniejszych szczegółach. Atutem tych wanien jest nie tylko ich estetyka, ale także i cena, która w ich przypadku jest konkurencyjna. Za zakupem wanien Koło przemawiają też pozytywne opinie ich użytkowników oraz fachowców.

Udostępnij