Kupujesz nowe mieszkanie w Warszawie? Sprawdź, dlaczego warto wykończyć je z deweloperem!

Zakup mieszkania od dewelopera w Warszawie to inwestycja wymagająca ogromnych nakładów finansowych. Bardzo ważne w tym kontekście są kwestie związane z wykończeniem lokalu. Czy warto zainteresować się ofertą dewelopera w tym obszarze?

Prace wykończeniowe w mieszkaniu kojarzą się z długim i żmudnym procesem, podczas gdy każdemu świeżo upieczonemu właścicielowi zależy na tym, aby mieć ten etap możliwie jak najprędzej za sobą. Zdaniem przedstawicieli firmy Ronson świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze specjalnego pakietu wykończeniowego, jakie każdy deweloper w Warszawie ma w swej ofercie. Pakiety te powstają w ścisłej współpracy z biurami projektowymi, a klient ma różne opcje do wyboru.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Podstawowym powodem, dla którego odpowiednio dobrany pakiet wykończeniowy od dewelopera w Warszawie to strzał w dziesiątkę, jest możliwość zaoszczędzenia całkiem sporych kwot. Wynika to z tego, że: po pierwsze – projektant przygotuje ofertę adekwatną do możliwości finansowych klienta, po drugie – przy zakupie materiałów przez firmę wykończeniową obowiązuje stawka VAT wynosząca 8 proc. Klient kupujący je na własną rękę musi zapłacić 23 proc. VAT-u, więc różnica jest spora. Poza tym przygotowanie kosztorysu ma ten plus, że klient z góry wie, ile pieniędzy wyda na wykończenie mieszkania.

Profesjonalne wsparcie

Kolejnym atutem pakietów wykończeniowych, jakie deweloper w Warszawie proponuje klientom, jest uzyskanie profesjonalnego wsparcia przy wyborze materiałów i aranżacji mieszkania. Projektanci są świetnie obeznani w najnowszych trendach, pomogą zatem rozwiać wszelakie wątpliwości. Nie każdy przecież musi znać się na płytkach, panelach czy zagospodarowywaniu przestrzeni w taki sposób, aby była estetyczna i funkcjonalna.

Pomoc przy odbiorze technicznym i fachowa realizacja

Przy współpracy z profesjonalną firmą odbiór mieszkania przebiega sprawnie, ponieważ przydzielony klientowi koordynator techniczny doskonale wie, na co zwracać uwagę. Termin realizacji prac wykończeniowych jest natomiast zagwarantowany umową.

Dodaj komentarz