GreenGallery.pl

Dom i ogród, praktyczne porady

Wsparcie specjalistów Vosti w uzyskaniu dofinansowania na termomodernizację domu

Wsparcie specjalistów Vosti w uzyskaniu dofinansowania na termomodernizację domu

Planujesz prace termomodernizacyjne w swoim domu? Koniecznie sprawdź możliwość pozyskania dofinansowania w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Zewnętrzne środki pomogą Ci zredukować wkład własny z inwestycję lub pozwolą Ci na zwiększenie zakresu planowanego remontu. Specjalistami w pozyskiwaniu funduszy są przedstawiciele firmy Vosti. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z jej ekspertami.

Co przemawia za współpracą z Vosti?

Firma Vosti to podmiot o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2017 jej eksperci wspierają osoby prywatne i firmy w procesowaniu inwestycji związanych z poprawą efektywności energetycznej nieruchomości oraz wdrażaniem rozwiązań z obszaru odnawialnych źródeł energii. Specjaliści Vosti wykazują wysoką skuteczność w ubieganiu się o dofinansowanie na termomodernizację w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Najpierw dokładnie zapoznają się z Twoją sytuacją i zweryfikują, czy kwalifikujesz się do Programu. Jeżeli tak, że przeprowadzą Cię przez cały proces oraz zwiększą Twoje szanse na uzyskanie środków na inwestycję. 

Na jakie dofinansowanie na termomodernizację domu możesz liczyć?

Program „Czyste Powietrze” skierowany jest do właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Jeżeli jesteś w tej grupie, to z dużym prawdopodobieństwem możesz uzyskać wsparcie finansowe na termomodernizację nieruchomości i poprawę jej efektywności energetycznej. Za tego typu inwestycja przemawia wiele argumentów. Kluczowe z nich to przede wszystkim: obniżenie rachunków eksploatacyjnych, poprawa komfortu codziennego życia i redukcja negatywnego wpływu na środowisko. 

Maksymalna kwota dofinansowania wynosi nawet 135 000 złotych przy najwyższym poziomie wsparcie oraz wykonywaniu kompleksowej termomodernizacji. Kwalifikacja na konkretny poziom dofinansowania zależna jest od osiąganych przez gospodarstwo domowe dochodów. Poziomy wsparcia przedstawiają się następująco:

  • poziom podstawowy: od 41 000 PLN (bez kompleksowej termomodernizacji) do 66 000 PLN (kompleksowa termomodernizacja);

  • poziom podwyższony: od 59 000 PLN (bez kompleksowej termomodernizacji) do 99 000 PLN (kompleksowa termomodernizacja);

  • poziom najwyższy: od 79 000 PLN (bez kompleksowej termomodernizacji) do 135 000 PLN (kompleksowa termomodernizacja).

Zadaniem specjalisty Vosti jest ocena Twojej sytuacji, analiza Twoich wyników finansowych i wskazanie Ci wysokości dofinansowania, o jakie możesz się ubiegać. Następnie ekspert firmy poprowadzi Cię przez cały proces. Vosti oferuje swoje usługi w całej Polsce. Poza pozyskiwaniem dofinansowania obejmują one m.in. inwestycje w nowoczesne i wydajne systemy grzewcze oraz w odnawialne źródła energii. 

Zapraszamy do kontaktu z Vosti 

Zależy Ci na profesjonalnym i kompleksowym wsparciu? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z ekspertami Vosti. Dokładnie zapoznają się z Twoją sytuacją oraz poprowadzą Cię przez cały proces. Razem z Vosti zwiększasz szansę na uzyskanie dofinansowania na prace termomodernizacyjne w Twoim domu. 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij