Czym jest i jak działa pralniomat?

Czym jest i jak działa pralniomat?

Nie masz czasu na zrobienie prania albo nIe lubisz prasować? A może chciałbyś sprawnie i szybko wyprać płaszcz lub suknię ślubną? To jest coś dla ciebie. Słyszałeś kiedyś o pralniomacie? Jest to innowacyjny produkt a w zasadzie usługa. Pralniomat to nic innego jak działająca na zasadzie paczkomatu pralnia chemiczna. Od stacjonarnej pralni różni się tym, że nie trzeba stać w kolejce, pranie można oddać przez całą dobę, a termin wykonania usługi to 24 godziny. Dodatkowo ceny są niższe nawet o 40 % niż w stacjonarnej pralni chemicznej.

Pralniomat

Usługa jest bardzo prosta i działa na takiej samej zasadzie jak paczkomat. Najpierw należy się zarejestrować na stronie internetowej pralniomatów i złożyć zlecenie. W formularzu trzeba określić rodzaj i ilość prania, a także wybrać pralniomat z listy dostępnych. Na koniec wystarczy już tylko opłacić zlecenie i nadać brudne pranie w wybranym punkcie. Po tej procedurze kurier zawiezie naszą paczkę do pralni, gdzie zostaną wykonane określone przez nas usługi czyszczące i odświeżające.

pralniomat działanie

Oferta

Pralniomat posiada w swojej ofercie kilka ciekawych propozycji. Oprócz tradycyjnego prania wodnego czyli mechanicznego z dodatkiem detergentów dostępne jest pranie chemiczne. Usługa ta sprawdzi się w przypadku tkanin, których nie można prać w klasyczny sposób. Substancją piorącą jest rozpuszczalnik. Doskonale radzi sobie także z trudnymi plamami. Dla alergików została stworzona specjalna usługa. Jest to pranie wodne z wykorzystaniem naturalnych i ekologicznych środków. Dedykowana również do delikatnych tkanin.

Polecamy: https://www.greengallery.pl/jak-prac-reczniki/

pralki pralniomat

Prasowanie

Poza praniem w pralniomacie można zlecić wyprasowanie naszego prania, a także poskładanie go. Specjalne żelazka parowe i wyszkolona obsługa wykonają to zadanie najlepiej.

Zobacz także: https://www.greengallery.pl/czy-odkamienianie-zelazka-jest-trudne/

Pralniomat to także dbanie o środowisko. Profesjonalne pralnie muszą spełniać standardy, a  w domu nie zawsze pamiętamy o środowisku nastawiając pranie.

Decydując się na usługę w pralniomacie zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Twoje pranie będzie świeże i czyste, a dokładnie wyprasowana i złożona odzież sprawi, że będziesz chciał korzystać z pralniomatu często.

Udostępnij